ClickCease

טיפים והמלצות חשובות

אבד המידע שהיה על הדיסק?
שירות שחזור מידע מדיסק קשיח / שחזור הארד דיסק עם מעל ל 97% הצלחה.
לא שיחזרנו – לא שילמת!

מעבדה לשחזור מידע

המדריך המלא לבחירת מעבדה לשחזור מידע: מה חשוב לדעת? יש שאלות נוספות? אנחנו כאן לשירותכם, חייגו או שלחו הודעה 03-6786568 וואטסאפ ישיר ממליצים עלינו ארקדי דוכין היוצר והאמן המוערך ממליץ עלינו לחצו לצפייה לחצו לצפייה השחקן המוערך קובי פרג' ממליץ עלינו לחצו לצפייה לחצו לצפייה ראיון עם מנכ"ל החברה לחצו לצפייה לחצו לצפייה הצצה נדירה למפעל חיינו לחצו לצפייה 15 שנים בדקה השחקן המוערך דוד קיגלר ממליץ עלינו לחצו לצפייה לחצו לצפייה כתבת וידאו עלינו בגלובס עסקים לחצו לצפייה לחצו לצפייה המדריך המלא לבחירת מעבדה לשחזור מידע: מה חשוב לדעת? בעידן הדיגיטלי שלנו, חשוב יותר מתמיד להגן על המידע שלנו. אך מה קורה כאשר מתרחש אובדן מידע בלתי צפוי? כאן נכנסת לתמונה מעבדה לשחזור מידע, המספקת פתרון איכותי ומהיר גם במצבים שבהם נראה שכל המידע אבד לחלוטין. מה זו מעבדה לשחזור מידע? מעבדה לשחזור מידע היא יחידה מתמחה, המוקדשת לאיתור, תיקון ושחזור מידע ממכשירי אחסון שנפגעו או התקלקלו. במהלך השנים, תחום

קרא עוד »

שחזור דיסק און קי

אם יש מקרה שבו המשפט “הגודל לא קובע” נכון מאי פעם – זה כשמדובר בבעיה ב-disk on key שלנו. אמנם מדובר ברכיב אחסון זעיר למדי, אך לעיתים הוא מכיל קבצים חשובים מאוד. דווקא בשל גודלו הזעיר וניידתו ה-disk on key חשוף יותר לסכנות – וכך קורה שמדי שנה גדלים מספר המקרים שמצריכים שחזור דיסק און קי. במיוחד כיום, שכל פעם יוצאים רכיבים ניידים שכאלו בעלי נפח אחסון שרק עולה ועולה, אנו נוטים לשמור על גביהם יותר ויותר מסמכים – וכך הסכנה גדלה עוד יותר. ה-disk on key יכול פתאום להישבר, להירטב, או לסבול מכל תקלה טכנית – שתוביל לכך שהגישה לקבצים תיחסם. בנוסף לתקלות פיסיות בדיסק און קי, גם תקלות לוגיות הן דבר שכיח ונובעות מאופי השימוש בדיסק און קי: שליפה לא מבוקרת של הדיסק מהמחשב, הנחתו ליד גורמים היוצרים השראה מגנטית חזקה ועוד.

קרא עוד »

אילו תקלות מובילות לאובדן קבצים

כל מחשב, החל מהמחשב האישי בביתכם, דרך המחשב המשפחתי ועד המחשב המשרדי בעבודה, מכיל מידע רב – ובתוכו מידע בעל חשיבות גדולה, או לכם אישית או לעסק שבו אתם עובדים. צריך להודות כי רובנו לא זוכרים לגבות את כל המידע כל הזמן, וזו דרישה די בלתי אפשרית – אך ניתן לסמוך על שירותי שחזור קבצים שיצילו אותנו בעת הצורך. עם זאת, כדי שנוכל למנוע מצב ובו נזדקק בדחיפות לשירותי שחזור קבצים, צריך לדעת מהן אותן תקלות שעלולות להביא אותנו לאובדן מידע, כדי שנוכל להיזהר מהן ולעשות מה שניתן כדי למנוע אותן. שחזור קבצים אמנם יכול לסייע לנו ברוב המקרים ולהציל כמעט 100% מהקבצים, אך חשוב לזכור שהדבר אפשרי רק במידה והשחזור מתבצע בידי מומחה. שחזור קבצים חובבני עלול רק להחמיר את המצב, לגרום לדריסת מידע וכך להיעלמותו לעד – כך שיש להיזהר מידי מתכנתים מחשבים שאינם מנוסים בתחום שחזור מידע.

קרא עוד »

איך עושים שחזור מידע

שחזור קבצים הוא פיתרון שמדהים כל אחד – ברגע אחד אתה חסר אונים לחלוטין, כל הקבצים היקרים שאספת כל השנים ובהם מסמכים חשובים ותמונות נדירות נעלמו להם, ואינך יודע מה לעשות – ורגע לאחר מכן בא מומחה שחזור מידע ומגיש לנו את כל המידע על מגש של כסף. מומחי שחזור קבצים חשובים במיוחד כאשר מדובר בארגונים וחברות גדולות, שאם קבציהם יעלמו לפתע – תהיה זו פגיעה חמורה בתפקודם השוטף. עם השנים, ככל שהפכנו ליותר תלויים במחשבים, כך התפתחו בהתאם גם טכנולוגיות שחזור מידע ממגוון רכיבי אחסון. גם בישראל פועלות מגוון חברות שחזור קבצים מקצועיות, בהם WhereIsMyData. ב-WhereIsMyData מעבדה ייעודית עבור שחזור קבצים, עם הכלים המשוכללים ביותר והשיטות המתקדמות והיעילות הקיימות עבור השבת המידע שלכם.

קרא עוד »

שחזור דיסק קשיח – מה לעשות לאחר שקרס

גם עם התקדמות הטכנולוגיה נדמה לנו שניתן לסמוך עליה לחלוטין – זו טעות חמורה. ניתן לראות כדוגמה לכך דיסקים קשיחים – לא משנה עד כמה הם יהיו מוגנים ומשוכללים, גם הם עלולים לקרוס – ובמידה והחומרים שעליהם לא גובו בזמן, הדבר יוביל לאסון. למזלנו אנחנו לא תלויים רק בטכנולוגיה אלא גם בבני אדם, המומחים בתחומים אלו ויכולים לטפל בתקלות – כמו במקרה זה, מומחי שחזור מידע, שיוכלו להציל את הדיסק שקרס ולהשיב את אינספור הקבצים החשובים אלינו. שחזור דיסק קשיח הוא לא עבודה של מה בכך אלא הליך מורכב שדורש התערבות מומחה, כשההבדל בין שחזור מידע מקצועי לחובבני שווה להבדל בין עוגמת נפש לבין השמחה שתגיע בתום ההליך. שחזור דיסק קשיח הוא מעין פעולה משיחית – אם לרגע אחד נואשנו מהמחשבה שכל המסמכים והתמונות שלנו אבדו, רגע לאחר מכן מומחה שחזור מידע יבהיר לנו אחרת – ויעלה חיוך עצום על פנינו.

קרא עוד »

טווח המחירים בעבודות שחזור מידע

כולנו מודעים לחשיבות הרבה של הליכי שחזור מידע, ומבינים שבלעדיהם מצבים רבים היו נגמרים בסיום חמור בהרבה – היעלמות פרויקט רגע לפני הגשתו ללקוח, מחיקת רוב המסמכים מתוך עבודת הסמינריון או אפילו אובדן של תמונות משפחתיות נדירות במיוחד. שחזור מידע מציל אותנו מפני המקרים האלו, ומשיב לנו את הקבצים שלנו בכמעט 100% מהמקרים. למרות זאת, עדיין רבים תוהים מדוע מדובר בהליך כה יקר וכיצד ייתכן שיש טווח מחירים כה גדול עבור ביצוע שחזור מידע. עלות שחזור מידע יכולה לנוע ממאות ועד אלפי שקלים, ועל כך יעידו טובי המומחים.

קרא עוד »
טכנאית מבית WIMD מאבחנת דיסק קשיח תחת מיקרוסקופ, כאשר לידה לוח כתיבה עליו היא רושמת את מסקנות האבחון
לוגו של WIMD - המומחים לשחזור מידע ושחזור דיסק קשיח

בדיקה מהירה בחינם

שלבי השחזור והטיפול

1
יצירת קשר
2
מתואמת שליחות
3
אבחון מומחה
מלאו את המידע הנדרש ונחזור אליכם במהירות
ארבעת השלבים הנכונים ל- שחזור מידע מוצלח בWIMD שחזור מידע
ארבעת השלבים הנכונים ל- שחזור מידע מוצלח בWIMD שחזור מידע

השאירו פרטים עכשיו
וקבלו איסוף חינם מכל הארץ

מומחי אבטחת מידע "כובע לבן" ואיתור פשעי ופושעי מחשב

מומחה סייבר מ-WIMD מנתח פעילות אינטרנטית ומחזיק בידו דיסק קשיח פתוח לשחזור מידע

הבהרה: פועלים במסגרת החוק בלבד ומותנה בצו בית משפט.
בקשות לעבודות או משימות לא חוקיות לא יתקבלו.
מתחייבים בחיסיון לקוח בצורה מלאה.

מומחי אבטחת מידע "כובע לבן" ואיתור פשעי ופושעי מחשב

מומחה סייבר מ-WIMD מנתח פעילות אינטרנטית ומחזיק בידו דיסק קשיח פתוח לשחזור מידע

הבהרה: פועלים במסגרת החוק בלבד ומותנה בצו בית משפט.
בקשות לעבודות או משימות לא חוקיות לא יתקבלו.
מתחייבים בחיסיון לקוח בצורה מלאה.