ClickCease

שחזור דיסק און קי

דיסק און קי הוא מדיה מגנטית שנוטה לתקלות

אנו, ב WIMD מכירים את הבעיה ויודעים לשחזר את המידע שלך מדיסק און קי באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. אם יש מקרה שבו המשפט “הגודל לא קובע” נכון מאי פעם – זה כשמדובר בבעיה ב-disk on key שלנו. אמנם מדובר ברכיב אחסון זעיר למדי, אך לעיתים הוא מכיל קבצים חשובים מאוד. דווקא בשל גודלו הזעיר וניידתו ה-disk on key חשוף יותר לסכנות – וכך קורה שמדי שנה גדלים מספר המקרים שמצריכים שחזור דיסק און קי. במיוחד כיום, שכל פעם יוצאים רכיבים ניידים שכאלו בעלי נפח אחסון שרק עולה ועולה, אנו נוטים לשמור על גביהם יותר ויותר מסמכים – וכך הסכנה גדלה עוד יותר. ה-disk on key יכול פתאום להישבר, להירטב, או לסבול מכל תקלה טכנית – שתוביל לכך שהגישה לקבצים תיחסם. בנוסף לתקלות פיסיות בדיסק און קי, גם תקלות לוגיות הן דבר שכיח ונובעות מאופי השימוש בדיסק און קי: שליפה לא מבוקרת של הדיסק מהמחשב, הנחתו ליד גורמים היוצרים השראה מגנטית חזקה ועוד.

הבדלים והמכנה המשותף בין דיסק און קי לדיסקים קשיחים

למרות שדיסק און קי משמש לאחסון מידע, בדיוק כמו דיסק קשיח רגיל, הטכנולוגיה עליה מתבסס דיסק און קי הנה טכנולוגית פלאש (זיכרון הבזק) השונה לחלוטין מהטכנולוגיה בה נעשה שימוש בדיסקים קשיחים בהם ישנו רכיב מכאני מסתובב (למעט דיסקים SSD). לטכנולוגיית הפלאש יתרונות עצומים, בפרט בנושא של מהירות הגישה לכתיבה ולקריאה בשטח הדיסק בהשוואה לטכנולוגיות אחרות. יחד עם זאת, כאשר מגיעים למבנה הקבצים ואופן המיפוי, קיימות נקודות השקה וזהות רבות בין הטכנולוגיות השונות. עובדה זו מאפשרת לנו לעשות שימוש בטכנולוגיות שחזור מידע המתקדמות ביותר בהן נעשה שימוש בעת שחזור דיסק קשיח, גם בעת שחזור דיסק און קי. למידע נוסף על שחזור דיסק קשיח.

החדשות הטובות: הגעת למעבדה שמתמחה בשחזור דיסק און קי

בדיוק עבור מקרים אלו פיתחנו בחברת WIMD שיטות לביצוע שחזור קבצים מ disk on key, כדי לסייע ללקוחותינו במקרים מייאשים אלו. אנו מסוגלים לבצע שחזור דיסק און קי עבור מגוון סוגי תקלות, החל מבעיות לוגיות ועד נזקים פיזיים חמורים, כשלרוב אחוזי ההצלחה של שחזורים אלו כמעט מושלמים.

ניתן לפעול ל- שחזור קבצים מדיסק און קי, בתנאי שהדבר ייעשה באמצעות הכלים המתאימים ורק בתנאים המתאימים של טמפרטורה, לחות, לחץ ועוד. בשל כך, חשוב שלא לנסות לתקן את התקלה בעצמכם. אם אבדו לכם קבצים חשובים שאינכם יכולים לוותר עליהם כדאי מאוד שתבצעו שחזור disk on key מקצועי בחברה לשחזור מידע המתמחה בתחום. מומלץ להעביר את ה-disk on key ישירות לידינו, כדי שנוכל לפעול במהירות האפשרית ולהציל את הקבצים שלכם.

אבדו קבצים מהDISK ON KEY, כיצד יש לנהוג?

במיוחד כשמדובר בקבצים בעלי ערך כלכלי או רגשי, אל תזלזלו בהליכי שחזור קבצים מדיסק און קי – מדובר בפעולות עדינות ורגישות שבמידה ולא יבוצעו בידי אדם מיומן ומנוסה, הנזק שייגרם לקבצים יהיה בלתי הפיך. הפסיקו את השימוש עוד באותו רגע בו גיליתם את התקלה, ואל תבצעו ב-disk on key עוד פעולה נוספת. בפרט לא לנסות להשתמש בתוכנות ל- שחזור מידע מדיסק און קי. האחרונות עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך למידע שלכם ולמנוע את האפשרות של שחזורו. הנטייה הראשונית של רבים להעביר את הדיסק און קי ל”חבר שמבין” עלולה לגרום לבעיות חמורות ולמנוע כל אפשרות לשחזור מידע מהדיסק און קי שלכם.

בעת הפנייה, נסו להעביר אלינו כמה שיותר מידע אודות התקלה. ככל שתספקו יותר נתונים, כך נוכל יותר מהר לאפיין את הבעיה, להתאים דרך פעולה ולהתחיל בהליך שחזור disk on key זה.

השפעת נפח האחסון על מחירי שחזור דיסק און קי

אחד הגורמים המשפיעים באופן ישיר על מחירי שחזור דיסק און קי הוא נפח האחסון של הדיסק. דיסקים בעלי נפח גדול יותר דורשים פעולות נרחבות ומורכבות יותר בתהליך השחזור, מה שעלול להוביל לעלות גבוהה יותר. אנו ב-WIMD מתחייבים לספק שירות אישי ומקצועי, תוך התאמת המחיר לנפח האחסון ולמורכבות התקלה, כדי להבטיח שתקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר ההוגן ביותר.

תהליך השחזור והשפעתו על זמן ההמתנה

תהליך שחזור המידע מדיסק און קי אינו פשוט ודורש זמן ומקצועיות. זמן ההמתנה לשחזור יכול לנוע בהתאם למורכבות התקלה ולנפח הנתונים הדרוש לשחזור. ב-WIMD, אנו מודעים לחשיבות הזמן בעבור לקוחותינו ולכן נעשה כל שביכולתנו למזער את זמן ההמתנה, תוך שמירה על איכות השירות והצלחת השחזור. אנו מציעים תקשורת פתוחה ושקופה עם לקוחותינו, כדי שתוכלו להיות מעודכנים בכל שלב של התהליך.

חווית הלקוח בתהליך שחזור המידע

ב-WIMD, אנו מקדמים גישה שלקוח קודם לכל, מבינים שאיבוד מידע יכול להיות מצב מלחיץ ומורכב. לכן, מעבר להתמקדות באיכות השירות ובמחירי שחזור דיסק און קי, אנו משקיעים מאמצים רבים בלספק חוויית לקוח חיובית. מהרגע שתפנו אלינו, תוכלו לצפות לקבלת תמיכה, הבנה וסבלנות. כל שלב בתהליך השחזור מוסבר ומתואם עם הלקוח, כדי להבטיח שקיפות מלאה ואמון.

טיפים למניעת אובדן מידע בעתיד

אף על פי שאנו ב-WIMD מספקים שירותי שחזור דיסק און קי מקצועיים, אנו גם מאמינים בחשיבות המניעה. לכן, אנו ממליצים לקחת מספר צעדים פשוטים למניעת אובדן מידע: תמיד גבו את הנתונים החשובים שלכם, השתמשו בהסרה בטוחה של הדיסק און קי מהמחשב, והימנעו מחשיפת הדיסק לחום קיצוני, לחות או לאזור פוטנציאלי שבו יגרם מכות חיצוניות. על ידי קידום הרגלים אלו, תוכלו להפחית משמעותית את הסיכון לאובדן מידע.

תמונה המדגימה את תהליך שחזור המידע מדיסק און קי (USB flash drive), כפי שמתואר באתר WIMD. הסצנה מציגה מעבדת שחזור מידע מתקדמת עם טכנאים עובדים על דיסקים און קי. התמונה מדגישה את הטכנולוגיה המתקדמת והמומחיות הנדרשת לשחזור מידע מסוג זה, ומדגישה את התהליך של איתור נתונים חשובים מהתקני אחסון קומפקטיים ושימושיים לעיתים קרובות. ההגדרה משקפת את רמת הזהירות והדיוק המושקעים בתהליך השחזור, ומסמלת את השירותים שניתנים על ידי WIMD
לוגו של WIMD - המומחים לשחזור מידע ושחזור דיסק קשיח

בדיקה מהירה בחינם

שלבי השחזור והטיפול

1
יצירת קשר
2
מתואמת שליחות
3
אבחון מומחה
מלאו את המידע הנדרש ונחזור אליכם במהירות
ארבעת השלבים הנכונים ל- שחזור מידע מוצלח בWIMD שחזור מידע
ארבעת השלבים הנכונים ל- שחזור מידע מוצלח בWIMD שחזור מידע

השאירו פרטים עכשיו
וקבלו איסוף חינם מכל הארץ

מומחי אבטחת מידע "כובע לבן" ואיתור פשעי ופושעי מחשב

מומחה סייבר מ-WIMD מנתח פעילות אינטרנטית ומחזיק בידו דיסק קשיח פתוח לשחזור מידע

הבהרה: פועלים במסגרת החוק בלבד ומותנה בצו בית משפט.
בקשות לעבודות או משימות לא חוקיות לא יתקבלו.
מתחייבים בחיסיון לקוח בצורה מלאה.

מומחי אבטחת מידע "כובע לבן" ואיתור פשעי ופושעי מחשב

מומחה סייבר מ-WIMD מנתח פעילות אינטרנטית ומחזיק בידו דיסק קשיח פתוח לשחזור מידע

הבהרה: פועלים במסגרת החוק בלבד ומותנה בצו בית משפט.
בקשות לעבודות או משימות לא חוקיות לא יתקבלו.
מתחייבים בחיסיון לקוח בצורה מלאה.