ClickCease

כיצד מתבצע שחזור דיסק קשיח

לייעוץ חינם ולאיסוף מכל הארץ , צרו קשר עכשיו 03-6786568 ונשמח לעזור

מתמודדים עם אובדן נתונים? כך תפעלו:

אם לפתע גיליתם בעת העבודה על המחשב כי נעלמו לכם קבצים כמו מסמכי וורד או תמונות, אין צורך להתייאש מיד. גם אם לא ניתן למצוא אותם בסל המחזור או שלא ניתן לפתוח את הקבצים האלו. כיום ניתן לבצע שחזור מידע מדיסק קשיח ולהציל את המידע שלכם.

טכנולוגיות ופתרונות לשחזור נתונים

בעזרת טכנולוגיות מתקדמות וציוד מיוחד ומתקדם עבור שחזור מידע, ניתן להשיב כל סוג של קובץ ולהגיע הרבה פעמים לתוצאות של 100% שחזור. צריך לזכור שדיסק קשיח, בניגוד לאמצעי אחסון אחרים, הוא מכשיר מכני בעל סיכון די גבוה לקריסות, כך שכדאי תמיד לגבות את המידע שעל גבי המחשב באמצעי חלופי. למרות זאת, רבים שוכחים לבצע גיבוי בתדירות גבוהה מספיק וכך הם מסתכנים באובדן המידע שלהם. בכך, גדל הצורך בביצוע שחזור דיסק קשיח. ישנם סיבות מגוונות לאובדן קבצים: החל מבלאי טבעי בדיסק, נזק פיזי חיצוני או כשלים לוגיים למיניהן. מעבדה לשחזור מידע תדע לאתר את התקלה ולאפיין אותה. לאחר איתור התקלה המעבדה תדע להתאים שיטה אידיאלית של שחזור המידע מהדיסק. צריך לזכור כי הליך שחזור נתונים מדיסק קשיח הוא פעולה מורכבת למדי שמחייבת ידע, ניסיון ומקצועיות רבה מאוד בתחום. בנוסף הכרחי להחזיק מעבדה מקצועיות לשחזור מידע עם כל הציוד הנדרש. כך שאל תנסו לבצע שחזור נתונים מדיסק קשיח באופן עצמאי. הדבר עשוי רק לפגום בהצלחת השחזור העתידית מאוחר יותר. ב-WIMD צברנו ניסיון רב של 16 שנים בתחום, בקיאות וידע מעמיק ופיתחנו טכנולוגיות מיוחדות כדי להביא את שחזור המידע למקסימום האפשרי.

שלבים לפני ואחרי הפניה לשחזור מידע

אם תבחרו בנו, WIMD שחזור מידע, לבצע עבורכם שחזור מידע מדיסק קשיח פגום. ראשית נבצע עבורכם בדיקה חינם ולצידה הערכה של הזמן והעלות שיידרשו כדי לבצע את התהליך באופן הטוב ביותר. העלות תקבע בהתאם לסוג התקלה, הדיסק הקשיח שלכם, הפתרון הנדרש לטובת חילוץ המידע והערכה של פרק הזמן הדרוש כדי לשחזר את המידע. לאחר קבלת אישור ביצוע מצדכם, נתחיל בתהליך השחזור. בסוף עבודת השחזור נעתיק את המידע לאמצעי אחסון חדש או לחילופין נעלה את המידע לשירות ענן וכך בעצם המידע האבוד חוזר אליכם.

לפני הפנייה אלינו ומיד לאחר גילוי התקלה, יש לכבות את המחשב או לנתק את הדיסק הפגוע ולרשום כמה שיותר מידע אודות התקלה, נסיבותיה ועל המידע החשוב שברצונכם לשחזר. מידע נוסף שיכול לעזור הוא סוג הקבצים הדרושים לשחזור ומיקומם המוערך על גבי הדיסק. גם אם נדמה שהמידע אבוד לחלוטין, פעמים רבות בזכות השיטות המיוחדות שפיתחנו ניתן לשחזר את המידע ולחלצו אל יעד תקין אחר.

החשיבות של גיבוי מידע

לא פעם נתקלנו בלקוחות שלא הבינו את החשיבות האמיתית של גיבוי מידע תקופתי עד שהגיעו למצב של אובדן מידע קריטי. גיבוי מידע הוא לא רק צעד נוסף בתהליך השמירה על הנתונים שלכם; זהו ביטוח למקרה של תקלה או נזק, שמאפשר שחזור דיסק קשיח בצורה יעילה ומהירה. הקדשת זמן לגיבוי מידע יכולה לחסוך זמן יקר, משאבים, ובעיקר, מנעת אובדן מידע שאין לו גיבוי או שלא ניתן לשחזור מחדש.

איך לבחור שירות שחזור מידע

בחירת שירות לשחזור דיסק קשיח צריכה להתבצע בזהירות ובתבונה. חשוב לבחון את הניסיון, המוניטין והמקצועיות של החברה. חברת WIMD מציעה לכם לא רק טכנולוגיה מתקדמת אלא גם שנים של ניסיון וידע עשיר בתחום, שמבטיחים את השחזור המיטבי של הנתונים שלכם. כמו כן, אנו מציעים תהליך שקוף ומקצועי, החל מהאבחון הראשוני ועד להחזרת המידע המשוחזר.

התמודדות עם נזקי מים וחום לדיסק הקשיח

נזקי מים וחום הם מקרים שכיחים שבהם דיסקים קשיחים נפגעים ומצריכים שחזור מידע. ב-WIMD, אנו מתמחים בשחזור דיסק קשיח אף במקרים אלו, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לנו להשיב את הנתונים שנראו כאילו אבדו לנצח. חשוב לפעול במהירות ולא לנסות להפעיל את המכשיר הפגוע, כדי למנוע נזק נוסף.

מה עושים כאשר הדיסק הקשיח לא מזוהה על ידי המחשב

כאשר דיסק קשיח אינו מזוהה על ידי המחשב, זו יכולה להיות אינדיקציה לבעיה חמורה. לפני הפנייה לשחזור הדיסק, מומלץ לבדוק את החיבורים ולנסות לחבר את הדיסק למחשב אחר כדי לראות אם הבעיה נמשכת. אם הבעיה אינה נפתרת, זהו זמן מתאים לפנות למומחים ב-WIMD, שיבצעו אבחון מקצועי וידעו איך לפעול בהתאם.

טיפים לשמירה על תקינות הדיסק הקשיח

שמירה על תקינות הדיסק הקשיח היא מטרה ראשונה לכל משתמש מחשב. על מנת למנוע צורך בשחזור דיסק קשיח, מומלץ להימנע מחשיפה לטמפרטורות קיצוניות, לשמור על ניקיון המחשב ולאפשר זרימת אוויר תקינה בתוך המארז. בנוסף, חשוב להפעיל תוכנות אנטי-וירוס עדכניות ולהימנע מפתיחת קבצים ממקורות לא מוכרים, מה שיכול למנוע תקלות תוכנה שעלולות להוביל לאובדן נתונים.

כיצד להתמודד עם הודעות שגיאה בדיסק הקשיח

הודעות שגיאה מהדיסק הקשיח יכולות להיות אינדיקציה לבעיות רציניות שדורשות תשומת לב. לאחר קבלת הודעת שגיאה, חשוב לבצע במידת האפשר גיבוי מיידי לנתונים החשובים ולאחר מכן לפנות למומחי שחזור דיסק קשיח ב-WIMD אם הגיבוי לא הצליח. אנו מצוידים בידע ובכלים לאבחון וטיפול בבעיות דיסק קשיח, מה שיכול למנוע אובדן נתונים נרחב ולהבטיח את שלמות המידע שלכם בחזרה.

תמונה המציגה את התהליך המדוקדק והטכני של שחזור נתונים מדיסק קשיח (HDD), כפי שמתואר באתר WIMD. הסצנה מראה מעבדת שחזור מידע מתקדמת, עם טכנאים העובדים בקפדנות על דיסקים קשיחים. התמונה מדגישה את מורכבות שחזור הנתונים מדיסק קשיח, תוך הדגשה של השימוש בכלים מתקדמים ומיקרוסקופים. היא מעבירה את הדיוק והתשומת לב הנדרשים בתהליך השחזור, מייצגת את המומחיות והשירותים שניתנים על ידי WIMD בתחום שחזור המידע
לוגו של WIMD - המומחים לשחזור מידע ושחזור דיסק קשיח

בדיקה מהירה בחינם

שלבי השחזור והטיפול

1
יצירת קשר
2
מתואמת שליחות
3
אבחון מומחה
מלאו את המידע הנדרש ונחזור אליכם במהירות
ארבעת השלבים הנכונים ל- שחזור מידע מוצלח בWIMD שחזור מידע
ארבעת השלבים הנכונים ל- שחזור מידע מוצלח בWIMD שחזור מידע

השאירו פרטים עכשיו
וקבלו איסוף חינם מכל הארץ

מומחי אבטחת מידע "כובע לבן" ואיתור פשעי ופושעי מחשב

מומחה סייבר מ-WIMD מנתח פעילות אינטרנטית ומחזיק בידו דיסק קשיח פתוח לשחזור מידע

הבהרה: פועלים במסגרת החוק בלבד ומותנה בצו בית משפט.
בקשות לעבודות או משימות לא חוקיות לא יתקבלו.
מתחייבים בחיסיון לקוח בצורה מלאה.

מומחי אבטחת מידע "כובע לבן" ואיתור פשעי ופושעי מחשב

מומחה סייבר מ-WIMD מנתח פעילות אינטרנטית ומחזיק בידו דיסק קשיח פתוח לשחזור מידע

הבהרה: פועלים במסגרת החוק בלבד ומותנה בצו בית משפט.
בקשות לעבודות או משימות לא חוקיות לא יתקבלו.
מתחייבים בחיסיון לקוח בצורה מלאה.