ClickCease

שחזור חקירתי

WIMD מספקת שירותי שחזור מידע ושחזור חקירתי, שחזור הנועד לחשוף פעולות שונות כמו פשעי מחשב (חדירות ופריצות), ריגול תעשייתי, גניבה אלקטרונית ועוד.

השירות נועד לסייע לגופים חקירתיים כמו חוקרים פרטיים, שוטרים, רו"ח, עו"ד, חברות ציבוריות ופרטיות ואפילו אנשים פרטיים.

שלב ראשון בביצוע החקירה:

תחילה נאסף חומר החקירה ע"י מומחים מטעם WIMD. במהלך איסוף החומר מאותרים סוסים טרויאנים (תוכנות ריגול) המותקנים ע"י מבצעי פשעי המחשב במחשבי הקורבנות. נאסף תיעוד השימוש שבוצע עד כה ממחשבי המשתמשים הנחקרים ועוד חומר היכול לעזור ולשמש בהליך החקירה.

שלב שני – ניתוח חומרי הראיות והחומר שנאסף:

חומרי החקירה וראיות המחשב מגיעים למעבדת WIMD. במעבדה מנותח החומר ביסודיות ובדקדקנות על מנת לחשוף ולגלות את שאירע.

במהלך הניתוח לעיתים נדרש לבצע שחזור מידע, כלומר, שחזור קבצים מחוקים ואף שחזור דיסק קשיח הדרוש לשם הטיפול.

בין היתר מתבצעת פריצת סיסמאות של קבצים ומערכות הפעלה. לבסוף מורכב דוח חוקר המשלב בתוכו תצהיר מומחה לעבירות מחשב עבור בית המשפט.

חושד בריגול תעשייתי? ריגול אחר מחשבך הפרטי או מחשב העסק? מישהו פרץ למאגרי המידע שלך?

זה הזמן לפעול ולחשוף את העבריין!

מה השלב הבא?

צור עמנו קשר עכשיו או הזמן איסוף המדיה לבדיקה חינם – לחץ כאן להזמנת בדיקה חינם

פנה למומחה שחזור מידע: 03-6786568

לקריאת סיפורי הצלחה והמלצות לחץ כאן להמלצות גולשים

לשעות פעילות וכתובות סניפים שעות פעילות וכתובות סניפים

שלבי הליך שחזור חקירתי

התמודדות עם אתגרי הסייבר המודרניים

בעידן הדיגיטלי, האתגרים שמציב הסייבר הופכים למורכבים יותר מיום ליום. WIMD מבינה זאת ומציעה פתרונות חדשניים לשחזור חקירתי, המאפשרים להתמודד עם סוגיית הגניבה האלקטרונית וחדירות למערכות. ההתמקדות בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות מסייעת לנו לספק שירות איכותי ומהיר, תוך שמירה על רמת ביטחון גבוהה ללקוחותינו.

חדשנות בשירות הלקוח

אחד העקרונות המובילים של WIMD הוא הצעת חווית שירות יוצאת דופן. מהירות התגובה לפניות, יחד עם הבנה עמוקה של הצורך לשחזור חקירתי מהיר ויעיל, מציבים אותנו בחזית התחום. אנו מזמינים אתכם להיעזר במומחיות שלנו, כדי לחזור למסלול במהירות האפשרית לאחר אירוע אבטחת מידע.

פריצות דרך בניתוח ראיות דיגיטליות

המעבדה של WIMD מצוידת בטכנולוגיה מתקדמת לניתוח ראיות דיגיטליות, מה שמאפשר לנו לבצע שחזורים מורכבים של דיסקים קשיחים ומידע מחוק. תהליך הניתוח המדויק שלנו מבטיח שכל פריט מידע יוכל לתרום לחקירה, תוך שמירה על דיוק ואמינות המידע המשוחזר.

מעקב אחר התפתחויות בתחום האבטחה

ל-WIMD יש מחלקה מיוחדת העוסקת במעקב ובחקר של התפתחויות חדשות בתחום אבטחת הסייבר ושחזור מידע. ידע זה מאפשר לנו לשמור על יתרון טכנולוגי ולהציע ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר לאתגרים ולצרכים שלהם, תוך התאמה אישית של השירות לצורכים הספציפיים של כל אחד.

סיפורי הצלחה מהשטח

אנו ב-WIMD גאים בסיפורי ההצלחה שלנו וביכולת לשחזר מידע חיוני ללקוחותינו. כל חקירה מהווה עדות למקצועיות ולהתמסרות של צוות החברה למציאת הפתרון המדויק והמהיר ביותר לבעיה. תגובותיהם החמות של לקוחותינו הן ההוכחה הטובה ביותר לאיכות השירות שלנו.

התאמה אישית של שירותי שחזור

ב-WIMD, אנו מבינים כי כל מקרה שחזור חקירתי הוא ייחודי. לכן, אנו מקדישים זמן רב להבנת הצרכים והמטרות של כל לקוח באופן אישי. דרך זו מאפשרת לנו להתאים את תהליך השחזור והחקירה לצורכים ספציפיים, מה שמבטיח תוצאות מדויקות ואפקטיביות גבוהות בכל פעם.

מומחיות טכנולוגית והתמחות

הצוות המקצועי של WIMD מורכב ממומחים בתחום הסייבר ושחזור המידע, עם שנים של ניסיון והתמחות בטכנולוגיות מתקדמות. הידע הרחב והמעמיק שלנו בתחום מאפשר לנו להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים מורכבים, תוך הצגת פתרונות חדשניים ויעילים ללקוחותינו.

דגש על פרטיות ואבטחת מידע

ב-WIMD, אנו מקפידים באופן קפדני על כללי פרטיות ואבטחת המידע של לקוחותינו. כל תהליך שחזור חקירתי מתבצע תוך שמירה על הסודיות המלאה של הנתונים, ובהתאם לרגולציות המחמירות ביותר בתחום. זאת, כדי להבטיח את שלמות המידע ולמנוע נזקים אפשריים.

תמיכה מלאה וייעוץ מקצועי

התחייבותנו למצוינות לא מסתיימת בסיום השחזור. WIMD מציעה תמיכה מלאה וייעוץ מקצועי לאחר מכן, כדי לעזור ללקוחות להבין את הממצאים ולהתמודד עם ההשלכות. אנו לצידכם בכל שלב, מהבטחת איכות השחזור ועד ליישום מסקנות החקירה בפועל.

הכרות עם תוכנת Wireshark

תוכנת Wireshark היא אחד הכלים החזקים ביותר בתחום ניתוח תעבורת רשת ואבטחת מידע. היא מאפשרת למומחים שלנו ב-WIMD לזהות ולנתח תקשורת רשת בזמן אמת, מה שמסייע בחשיפת פעילויות חשודות וניסיונות חדירה. השימוש ב-Wireshark מאפשר לנו לקבל הבנה מעמיקה על הדרך בה מידע מועבר ברשתות ולזהות נקודות תורפה אפשריות באבטחת המידע של ארגונים.

מומחיות WIMD בשימוש ב-Wireshark

ב-WIMD, אנו גאים ברמת המומחיות שפיתחנו בשימוש ב-Wireshark. צוות המומחים שלנו עובר הכשרות מיוחדות ומצויד בידע טכני עמוק, המאפשר להם להפיק את המקסימום מהתוכנה. אנו משתמשים ב-Wireshark לא רק לזיהוי בעיות אבטחה אלא גם לשחזור חקירתי של פעולות רשת לאחר אירועי אבטחת מידע, מה שמעניק לנו יתרון משמעותי בחקירות סייבר ושחזור מידע.

עמידה בפני אתגרי העתיד

ב-WIMD, אנו מבטים קדימה ומתכוננים לאתגרים העתידיים בתחום שחזור המידע והחקירה הדיגיטלית. על ידי השקעה במחקר ופיתוח, אנו מבטיחים שנוכל להמשיך ולהציע שירותים מובילים שמתמודדים עם האיומים המתקדמים ביותר בסייבר. המחויבות שלנו לחדשנות מסייעת לנו לשמור על קדמת הבמה בתחום ולהציע פתרונות יעילים ובטוחים.

השפעת השירות על הלקוחות

המוטו של WIMD הוא לא רק להציע שירותי שחזור חקירתי, אלא ליצור שינוי משמעותי בחייהם של הלקוחות שלנו. בכל פרויקט, אנו שואפים להחזיר את השקט והביטחון ללקוחותינו, תוך סיוע עבורם להתגבר על האתגרים שהוצגו בפניהם. הצלחת הלקוחות שלנו היא הצלחתנו, ואנו גאים ביכולת לתרום להם באופן כה משמעותי.

תמונה המציגה שירות שחזור חקירתי מקצועי ב-WIMD. הסצנה מתרחשת במעבדה פורנזית מתקדמת, עם מחשבים וציוד טכני מתקדם. טכנאים מומחים בוחנים דיסק קשיח, בחיפוש אחר נתונים חבויים או מחוקים, במקרים של פשעי מחשב וריגול תעשייתי. הסביבה מדגישה את הקפדה על הפרטים והאבטחה, מה שמשקף את המומחיות והגישה הדיסקרטית של שירותי שחזור החקירתי של WIMD, המיועדים למקרים מורכבים ורגישים
לוגו של WIMD - המומחים לשחזור מידע ושחזור דיסק קשיח

בדיקה מהירה בחינם

שלבי השחזור והטיפול

1
יצירת קשר
2
מתואמת שליחות
3
אבחון מומחה
מלאו את המידע הנדרש ונחזור אליכם במהירות
ארבעת השלבים הנכונים ל- שחזור מידע מוצלח בWIMD שחזור מידע
ארבעת השלבים הנכונים ל- שחזור מידע מוצלח בWIMD שחזור מידע

השאירו פרטים עכשיו
וקבלו איסוף חינם מכל הארץ

מומחי אבטחת מידע "כובע לבן" ואיתור פשעי ופושעי מחשב

מומחה סייבר מ-WIMD מנתח פעילות אינטרנטית ומחזיק בידו דיסק קשיח פתוח לשחזור מידע

הבהרה: פועלים במסגרת החוק בלבד ומותנה בצו בית משפט.
בקשות לעבודות או משימות לא חוקיות לא יתקבלו.
מתחייבים בחיסיון לקוח בצורה מלאה.

מומחי אבטחת מידע "כובע לבן" ואיתור פשעי ופושעי מחשב

מומחה סייבר מ-WIMD מנתח פעילות אינטרנטית ומחזיק בידו דיסק קשיח פתוח לשחזור מידע

הבהרה: פועלים במסגרת החוק בלבד ומותנה בצו בית משפט.
בקשות לעבודות או משימות לא חוקיות לא יתקבלו.
מתחייבים בחיסיון לקוח בצורה מלאה.