ClickCease

שחזור מידע ממדיה דיגיטלית - הגיבוי של הזיכרון שלנו

שמירה על הזכרונות שלנו: שחזור מידע מכל מדיה

אנחנו מוקפים במדיות שונות בכל רגע נתון – אם זה המחשב שלנו, המצלמה, הדיסק און קי או כרטיס הזיכרון. רכיבי האחסון הללו מכילים לפעמים מדיה דיגיטלית שחשובה לנו מאוד – אלבומי תמונות מאירועים משפחתיים נדירים, צילומים נושנים, סרט הוידאו של החתונה, הברית או בר ובת המצווה.. המחשבה כי בן רגע המידע הזה עלול להיעלם לנו ולקחת איתו את הזכרונות שלנו – שעלינו להודות שהם אינם כבר טריים מספיק במוחנו – פשוט מצמררת.

למרבה המזל, כיום ניתן לבצע שחזור מידע מכל סוג ולהשיב את הקבצים החשובים. ניתן לבצע שחזור מדיה מדיסקים קשיחים, שרתים, מדיות אופטיות ומה לא. כיום הטכנולוגיה כה מתקדמת, שגם אם נדמה לנו שרכיב האחסון נהרס לחלוטין – מומחה שחזור מידע יוכל להגיע אפילו ל-97% אחוזי הצלחה.

בימינו שום דבר לא בלתי הפיך – ובעזרת שחזור מדיה ניתן להציל גם את סוף העולם – לפחות בכל מה שקשור למידע דיגיטלי.

אז איך התהליך מתרחש?

ברגע שמגלים על התקלה, מגיעים למומחה שחזור מידע ומבקשים הערכת מחיר עבור שחזור מדיה זו. ההערכה יכולה להינתן רק בתום בדיקה מקיפה על מנת לברר מהי התקלה שגרמה לאובדן המידע, מה חומרתה וכיצד ניתן לתקנה. בתום הערכה זו תוכלו לדעת מהו הנזק ולנשום לרווחה כשתיווכחו לדעת שהמידע שלכם עדיין לא אבוד.

זמן שחזור המידע ישתנה בהתאם לחומרת התקלה ולכמות המידע המצריך שחזור. חשוב לציין כי שחזור מדיה, לדוגמה שחזור דיסק און קי, הוא הליך רגיש שחייב להיעשות רק בידי מומחים ורק בתוך מעבדה ייעודית להליכי שחזור מידע. כל פעולה, מצדכם או מצד חובבן, שתיעשה – עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך ולא לאפשר שחזור מידע ממדיה זו בהמשך.

ב-WIMD אנו מתחייבים להעניק את השירות המקצועי ביותר תוך שמירת סודיות מקסימלית. היסטוריית ההצלחות שלנו תוכל להעיד כי אנו מסוגלים להבטיח שחזור מידע מירבי – ולקיים. ברגע שגיליתם את התקלה, פנו אלינו ואל תמשיכו לעבוד עם אותה מדיה – כל פעולת כתיבה נוספת על גבי הזיכרון עלולה לסכל הצלחת שחזור מדיה זו בעתיד.

החדשנות בטכנולוגיית שחזור המידע

בעידן הדיגיטלי, הטכנולוגיה לשחזור מידע מתפתחת בקצב מהיר. חברתנו משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות לנו לגשת אל רכיבי האחסון כמעט בכל מצב פיזי. החדשנות הזו כוללת שימוש בתוכנות ובכלים מתקדמים, המסוגלים לחדור לשכבות העמוקות של הדיסק הקשיח ולשחזר מידע שנדמה כאילו אבד לנצח. כל זה, בזמן שאנו שומרים על האיכות המקורית של המידע.

דגש על סודיות בתהליך שחזור המידע

אנו מבינים את החשיבות של שמירה על סודיות המידע. בתהליך השחזור, כל הנתונים שלכם נשארים בסודיות מלאה. מדיניות הפרטיות שלנו מבטיחה שכל המידע שנשחזר יישאר חסוי ולא יועבר לצד שלישי כלשהו. האמון הזה הוא הבסיס לקשר האמון שאנו יוצרים עם כל אחד מלקוחותינו.

המומחיות והניסיון שלנו בשחזור מידע

הצוות שלנו מורכב ממומחי שחזור מידע בעלי ניסיון רב שנים (נכון להיות מעל 16 שנים בתחום), אשר עברו הכשרות מיוחדות בתחום. ניסיוננו הרחב מאפשר לנו להתמודד עם מגוון רחב של אתגרים ולהצליח בשחזור מידע גם מהמקרים הקשים ביותר. כל לקוח והסיפור שלו חשוב לנו ואנו מחויבים להשיב את המידע האבוד במהירות וביעילות המרבית. נוסף על כך שיטת עבודתנו פועלת בצורה של תשלום עבור הצלחה בלבד כלומר אם לא הצלחנו במשימת השחזור לא נגבה תשלום בעבור השירות.

ההשפעות הרגשיות והפיננסיות של אובדן מידע

אובדן מידע יכול להיות משבר רגשי וכלכלי עבור רבים. עסקים עשויים לאבד מידע חיוני, אנשים פרטיים עלולים לאבד זכרונות אישיים יקרים. ההבנה שלנו בכאב ובמצוקה הזו מובילה אותנו לעבודה המסורה והמקצועית ביותר על מנת להשיב את המידע האבוד. אנו מציעים לא רק שירות שחזור, אלא גם פתרונות עתידיים למניעה, ארגון ובדיקה של ייתרת המערכות על מנת לוודא שהן פועלות כנדרש. בדיקות וסקירות אלו מסייעות מאוד לצמצום הסיכוי שתקלות של אובדן מידע או פגיעה באמצעי אחסון כלשהו יחזרו שוב. גם אם יחזרו שוב אתם מכוסים בזכות התהליכים המקדימים שנייצר עבורכם, בין אם אצלכם במשרד או בבית או בשניהם.

בניית קשר אישי עם הלקוחות

ב-WIMD, אנו מאמינים ביצירת קשר אישי עם כל אחד מלקוחותינו. התהליך של שחזור מידע הוא לא רק טכני אלא גם אישי מאוד. אנו מקדישים זמן להכיר את הסיפור האישי של כל לקוח, מה שמאפשר לשני הצדדים לרכוש אמון ויחסי חברות גם עתידיים. הרי בעיננו עסקים עושים עם אנשים וככל שיש חיבור אישי עם הלקוח כך גם השירות נראה ברמה גבוהה וטובה אחרת לגמרי. העקרון של קשר אישי עם לקוחותנו הוא בנוסף מבדל אותנו ממתחרינו בתחום.

איך נפח האחסון גדל אבל הדיסק נשאר באותו הגודל

מראשית דרכם, הדיסקים הקשיחים עברו מהפכה אמיתית ביכולת האחסון שלהם. בעבר, הנפחים היו מוגבלים למדי, וכל גידול בכמות המידע הזמינה דרש גודל פיזי גדול יותר של הדיסק הקשיח. כיום, בזכות חדשנות טכנולוגית ושיפור בתהליכי הייצור, דיסקים קשיחים יכולים להכיל טרה-בייטים של מידע בגודל פיזי זהה או אף קטן יותר מזה של הדורות הקודמים. השימוש בטכנולוגיות כמו "רישום מגנטי נפחי" (SMR) ו"רישום מגנטי צפוף" (PMR) מאפשר להגדיל את צפיפות הנתונים ללא הגדלת הגודל הפיזי של הדיסק.

סוגי חיבורים בדיסקים קשיחים והשפעתם

דיסקים קשיחים מגיעים עם מגוון רחב של אפשרויות חיבור, כל אחד עם מאפיינים ייחודיים שמשפיעים על הביצועים. החיבורים הפופולריים כוללים SATA, שהוא הסטנדרט המקובל לרוב המחשבים האישיים ומציע שילוב טוב של מהירות ויציבות. ישנם גם חיבורי SAS, המיועדים לשימוש מקצועי ושרתים, המציעים מהירות גבוהה יותר ואמינות. חיבורי NVMe, שנמצאים בדרך כלל בדיסקים מבוססי SSD, מציעים מהירות קריאה וכתיבה גבוהה במיוחד, אך יכולים להיות יקרים יותר. כל סוג חיבור משפיע על הביצועים והיציבות של הדיסק, ובחירה נכונה יכולה לשפר משמעותית את חוויית המשתמש.

הקשר בין סוג החיבור לתקלות אפשריות

סוג החיבור בדיסק הקשיח יכול להשפיע גם על סוגי התקלות האפשריות. לדוגמה, חיבורי SATA, למרות היותם אמינים, עלולים להיות פחות יציבים בסביבות עם הפרעות חשמליות גבוהות. חיבורי SAS, מצד שני, מעוצבים לסביבות עם דרישות אמינות גבוהות כמו שרתים ומערכי רייד, ולכן התקלות שלהם פחות נפוצות אך יכולות להיות יותר מורכבות לתיקון. NVMe, עם המהירות הגבוהה שלו, דורש קירור טוב יותר למניעת תקלות הקשורות לחום. הבנה נכונה של השפעות אלו חיונית לתחזוקה שוטפת ולשחזור מידע בעת הצורך.

תמונה המציגה שירות שחזור מידע ממדיה דיגיטלית ב-WIMD. הסצנה מתרחשת בסביבה מקצועית עם ציוד שחזור מתקדם, כאשר טכנאי עובד על שחזור נתונים ממגוון אמצעי אחסון דיגיטליים כגון דיסקים קשיחים, דיסקים און קי וכרטיסי זיכרון. התמקדות היא על המומחיות הטכנית והדיוק הנדרשים לשחזור מידע מוצלח, משקפת את מחויבות WIMD לשחזור נתונים דיגיטליים יקרי ערך. התמונה מעבירה את חשיבות שירותי השחזור המקצועיים בשמירה על זכרונות יקרים ומידע חשוב
לוגו של WIMD - המומחים לשחזור מידע ושחזור דיסק קשיח

בדיקה מהירה בחינם

שלבי השחזור והטיפול

1
יצירת קשר
2
מתואמת שליחות
3
אבחון מומחה
מלאו את המידע הנדרש ונחזור אליכם במהירות
ארבעת השלבים הנכונים ל- שחזור מידע מוצלח בWIMD שחזור מידע
ארבעת השלבים הנכונים ל- שחזור מידע מוצלח בWIMD שחזור מידע

השאירו פרטים עכשיו
וקבלו איסוף חינם מכל הארץ

מומחי אבטחת מידע "כובע לבן" ואיתור פשעי ופושעי מחשב

מומחה סייבר מ-WIMD מנתח פעילות אינטרנטית ומחזיק בידו דיסק קשיח פתוח לשחזור מידע

הבהרה: פועלים במסגרת החוק בלבד ומותנה בצו בית משפט.
בקשות לעבודות או משימות לא חוקיות לא יתקבלו.
מתחייבים בחיסיון לקוח בצורה מלאה.

מומחי אבטחת מידע "כובע לבן" ואיתור פשעי ופושעי מחשב

מומחה סייבר מ-WIMD מנתח פעילות אינטרנטית ומחזיק בידו דיסק קשיח פתוח לשחזור מידע

הבהרה: פועלים במסגרת החוק בלבד ומותנה בצו בית משפט.
בקשות לעבודות או משימות לא חוקיות לא יתקבלו.
מתחייבים בחיסיון לקוח בצורה מלאה.